Z tęsknoty za kobietami, z szacunku do mężczyzn

Jedni kojarzą mnie jako właściciela Barber shopu, pierwszego takiego miejsca w Warszawie stworzonego specjalnie dla mężczyzn. Ci, którzy znają mnie lepiej, wiedzą, że przez 17 lat pracowałem z kobietami. Jako wizażysta towarzyszyłem im podczas licznych sesji zdjęciowych i zdjęć reklamowych. Współpracowałem zarówno z mniej znanymi kobietami, jak i polskimi oraz zagranicznymi gwiazdami. Zawsze czułem kobiety, a poprzez obcowanie z nimi poznałem ich wrażliwość, estetykę i potrzeby. Dobrze znam narzędzia, dzięki którym potrafię wydobyć kobiece piękno i nadal chcę to robić. Jako właściciel Barber shopu doceniam to, że mężczyźni przywiązują coraz większą wagę do wyglądu, jednak w porównaniu z kobietami są mniej wrażliwi w sferach estetycznych czy wizualnych.

Może właśnie z tęsknoty za kobietami i z szacunku do mężczyzn zdecydowałem się stworzyć coś nowego. Lubię wyzwania, ale nie jestem marketingowcem, więc nie potrafię zrobić planu biznesowego. Z założenia zaczynam robić rzeczy, które sprawią mi przyjemność. Ważne, bym mógł się nią dzielić z innymi. Biżuferia to nowe miejsce z biżuterią i jednocześnie koncept wynikający z tego, czym zajmowałem się kiedyś. Jako wizażysta patrzę na kobietę całościowo i potrafię dobrać biżuterię do typu urody czy odcienia skóry. Jako facet chcę podpowiadać facetom, co wybrać dla ich partnerek, by czuły się pięknie, działać jak niewidoczny pośrednik między jej gustem a jego chęcią.

W życiu nie lubię dosłowności. Szukając właściwej nazwy chciałem znaleźć łącznik między biżuterią (biżu), a czymś bez ograniczeń jak forma czy kolor (feria), co może pasować do różnych typów i osobowości kobiet. Taka właśnie jest Biżuferia. Znajdziecie tu biżuterię klasyczną, ponadczasową, a także nawiązującą do obecnych trendów, głównie srebrną i pozłacaną z półszlachetnymi kamieniami. Jej dostępność cenowa pozwoli kobietom zmieniać ją zgodnie z sezonem. Mężczyźni znajdą przede wszystkim oryginalny drobiazg dla swoich partnerek, który dzięki naszej pomocy sprawi im przyjemność, a także kilka rzeczy dla siebie. Kobiety doskonale wiedzą, czego chcą, ale chętnie upewnimy je w ich wyborze.

Biżuferia będzie miała swoje dwie odsłony: specjalne miejsce w tętniącej życiem przestrzeni Hali Koszyki oraz wirtualną przestrzeń Bizuferia.com, by każdy z Was mógł łatwo do nas dotrzeć. Zapraszamy już 21 maja.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl